Nový projekt

Lokalita

Bydlete s námi na dosah všeho, co potřebujete pro kvalitní a spokojený život.

Projekt ZAHRADA GALLAS vykvete do sedmi domů, které bude oddělovat protékající Františkovský potok. Výstavba, kterou navrhlo anglické architektonické studio Chapman Tailor vychází z blízkých prvorepublikových vil. Výhodou je dostatečný prostor mezi domy i řešení veřejného prostoru. Domy budou nejvíce šestipodlažní, v každém domě pak maximálně 40 bytů, tedy žádné anonymní sídliště, kde si vidíte se sousedy do kuchyně.

Domy obklopí zahrady pro odpočinek místních obyvatel. Ti v okolí svého domova najdou dětské i workoutové hřiště, grill pointy, plácek na jógu, relaxační zónu pro odpočinek, nebo servis point pro kola a mnoho dalšího. Téměř ve všech bytech budou terasy či balkony a někteří si mohou vychutnávat výhled na Ještěd. Budoucí obyvatelé mohou vybírat z většího množství rodinných bytů, v nabídce budou ale také menší byty.

DOSTUPNOST – Centrum Liberce budou mít noví obyvatelé ZAHRADY GALLAS půl hodiny chůzí od svého domu. Širší okolí pak z blízké zastávky tramvaje či autobusu deset minut. Dobře dostupná bude také Praha a jiná města, na Hlavním libereckém nádraží budou totiž obyvatelé zahrady za 15 minut.

KULTURA – Jen pár minut do centra Liberce zajistí obyvatelům ZAHRADY GALLAS bezprostřední přístup k veškerým kulturním zážitkům, které město nabízí. Nechybí liberecké Divadlo F. X. Šaldy, Naivní divadlo, Městská knihovna Liberec, Liberecké muzeum, Technické muzeum a mnoho dalšího. Děti jistě ocení edukativní zábavní parky Babylon, iQ Park a iQ Landia, které jsou téměř v centru Liberce a tedy v dochozí vzdálenosti od ZAHRADY GALLAS.

SPORT – Liberec je město sportu. Vzhledem k blízkosti hor zde dominuje v létě turistika a v zimě lyžování. Milovníkům lyží slouží Ski areál Ještěd, na který je možné dojet tramvají, nebo blízký Ski areál Bedřichov. Několik stanic autobusem jsou dostupné běžecké tratě Jizerských hor. Přímo ve městě je pak k dispozici například Sport Park Liberec s řadou sportovišť, nebo Home Credit Arena, která je mimo jiné domovským stánkem hokejového klubu Bílí Tygři. Nechybí ani rozsáhlý aquapark a bazén.

VZDĚLÁNÍ – Liberec je velké město, nabízí tedy řadu mateřských, základních i středních škol. K dispozici je také prestižní, Technická univerzita Liberec, která nabízí od roku 1953 vzdělání v mnoha oborech.

PŘÍRODA – Žijete-li v Liberci, už v podstatě v přírodě jste. Přímo ve městě najdou zájemci vyhlášenou Zoologickou i Botanickou zahradu Liberec, procházky je možné podnikat také kolem přehrady Harcov nedaleko centra. Přímo nad městem se tyčí vysílač Ještěd, v jehož okolí je mnoho turistických i lyžařských tras. Stačí sednout také na autobus a do dvaceti minut se milovníci přírody prochází v Jizerských horách. Kulturu s přírodou pak lze spojit při desítkách výletů do okolí, například na hrad Grabštejn, zříceninu skalního hradu Valečov, rozhlednu na hřebeni Jizerských hor – nad Prosečí, nebo dřevěný kostel sv. Kryštofa v Kryštofově údolí, či na Bozkovské dolomitové jeskyně a mnoho dalších míst.

ZDRAVOTNÍ PÉČE – Kromě zdravotních středisek město nabízí péči v Krajské nemocnici Liberec. Ta pracuje na své modernizaci, v roce 2024 by měla dokončit moderní Centrum urgentní medicíny.


ikona Bytový projekt Zahrada Gallas
ikona Krajská Nemocnice
ikona Magistrát města
ikona Kino
ikona Divadlo
ikona Supermarket
ikona Plavecký bazén
ikona Park Budyšínská
ikona Zámek Park
ikona Pošta
ikona Základní škola
ikona Mateřská škola
ikona IQLANDIA
ikona Botanická zahrada
ikona Obchodní centrum
ikona Vlakové nádraží
ikona Koupaliště
ikona Zoologická zahrada
ikona Přehrada
ikona Poliklinika
ikona Technické muzeum


Fotogalerie okolíKontaktní formulář