Bydlení s přírodou

Výstavba a prodej družstevních bytů

O nás

Bydlení s přírodou je výjimečný projekt, který vznikl za účelem nové družstevní bytové výstavby. Proč nové? Protože vlastnit družstevní byt dnes znamená mnohem více pravomocí a také zodpovědnosti než dříve.

Dříve stavěla bytová družstva velká sídliště. Následně rozhodovala o všech investicích v jednotlivých domech a automaticky se starala o jejich správu. Členové družstva měli jen malou šanci rozhodovat o majetku, který spoluvlastnili.

Dnes to funguje jinak. Bytové družstvo zakládáme pro každý jednotlivý projekt. Vy jako jeho členové si sami rozhodujete o tom, kdo vás bude zastupovat, kdo vám bude vykonávat správu, vést účetnictví a zda si po splacení úvěru na výstavbu projektu převedete byty do osobního vlastnictví.

Projekty v době realizace zaštiťují jejich zakladatelé SBD Praha, které staví a spravuje bytové domy již od roku 1959, a Coop Development  jako garant moderní technologie výstavby. O dobré synergii těchto společností svědčí 15 úspěšně realizovaných projektů. Všechny kroky jsou navíc pečlivě kontrolovány bankami, které poskytují úvěr na jejich financování.

Kontaktní formulář