Nový projekt

O projektu Rezidence U Vltavy

Objevte Kralupy nad Vltavou, město s ideální kombinací pohodlného městského života a přírodního klidu nedaleko od Prahy. Rezidence u Vltavy představuje unikátní projekt, který vám nabízí to nejlepší z obou světů. Přímo v centru Kralup, jen 30 minut vlakem od Prahy, vzniká dům s padesáti sedmi družstevními byty o velikosti od 1+kk po 4+kk, který je součástí nové zástavby celkem osmi bytových domu.

Proč si vybrat právě Kralupy? Město je oceněné pro své kvalitní životní prostředí, zdravotní péči a veřejné služby. Užijte si blízkost chráněných území, zelených ploch a Vltavy, která je jen pár minut chůze od vašeho nového domova.

Rezidence U Vltavy obohacuje Kralupy nejen o nové byty, ale i o mateřskou školu, víceúčelové hřiště a revitalizované volnočasové zóny. Vychutnejte si pohodlí moderního bydlení propojeného se zelení, které vytváří ideální prostředí pro váš nový život.

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?

Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

To přináší řadu výhod:

Další informace o nové družstevní formě výstavby

Budoucí situace

kralupy-situace

Galerie


Kontaktní formulář