Nový projekt

Lokalita

Rezidence U Vltavy, situovaná v malebném městě Kralupy nad Vltavou, přináší do vašeho života nejen kvalitní bydlení, ale i jedinečnou atmosféru spojenou s bohatstvím přírodních krás a možností volnočasových aktivit. Tento moderní bytový projekt se pyšní nejen výjimečnou polohou kousek od zeleně a parků, ale také bezkonkurenční dostupností, která uspokojí i ty nejnáročnější.

V bezprostřední blízkosti Rezidence U Vltavy naleznete rozsáhlé zelené plochy, které lákají k procházkám, odpočinku či sportování. Zvláštní pozornost si zaslouží multifunkční hřiště, jež je dokladem toho, jak projekt klade důraz na aktivní životní styl. Pro milovníky turistiky a cyklistiky je okolí Kralup nad Vltavou doslova rájem – sítě cyklostezek a turistických tras vedou k malebným místům, jako je vrch Hostibejk či legendární hora Říp.

Kromě přírodních krás a volnočasových příležitostí projekt exceluje také vynikající dopravní dostupností. Blízkost vlakového a autobusového nádraží umožňuje obyvatelům Rezidence U Vltavy pohodlně cestovat do hlavní metropole během pouhých 30 minut, ať už využijí vlastní automobil nebo se rozhodnou pro ekologičtější variantu veřejné dopravy.

Spojením kouzla tradičních Kralup s moderním způsobem žití, Rezidence U Vltavy nabízí jedinečnou příležitost pro všechny, kteří hledají harmonické bydlení ve městě, které stojí na rozhraní přírody a urbanizace. Je to ideální místo pro ty, kdo chtějí žít v klidu a současně být v rychlém dosahu pulzujícího života velkoměsta.


Fotogalerie okolíKontaktní formulář