Nový projekt

O projektu

Představujeme Vám unikátní bytový projekt NA TERASE, který se pyšní svou klidnou a přesto strategickou lokalitou v malebném městě Beroun. Tento rezidenční komplex je situován na pozemcích mezi ulicemi Na Morákově a Vinařská, a harmonicky navazuje na stávající i nově vznikající zástavbu rodinných a bytových domů.

Stručný přehled projektu

K dispozici jsou tři družstevní domy s šedesáti byty s dispozicí 1+kk až 4+kk o velikosti 29 m² až 90 m² s venkovním a garážovým stáním.

Architektura a design

Byty v projektu NA TERASE jsou navrženy s důrazem na prosvětlenost, prostornost a funkčnost. Každý byt nabízí komfortní bydlení s terasami, balkony či předzahrádkami, které vám umožní vychutnat si klidné okamžiky v soukromí. Architekt také myslel na dostatek úložných prostor, takže se nemusíte obávat, kam uskladníte své věci.

Začněte novou kapitolu života s námi

NA TERASE je místem, kde se snoubí moderní bydlení s přírodou a výbornou dostupností. Je to místo, kde začíná váš nový příběh. Přijďte a objevte krásu a pohodlí, které vám projekt NA TERASE může nabídnout.

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?

Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

To přináší řadu výhod:

Další informace o nové družstevní formě výstavby

Galerie

Neváhejte nás kontaktovat. Nezávazně a zdarma vám připravíme model financování s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Stačí když vyplníte formulář, zavoláte nám nebo napíšete e-mail. S dostupným bydlením jsme pomohli již téměř dvěma tisícům klientů po celé České republice. Rádi pomůžeme i vám.

Tel: 737 222 302

e-mail: bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Kontaktní formulář