Nový projekt

Lokalita

Vítejte v Berouně, městě, které úspěšně kombinuje klidný život v přírodě s dynamikou moderního obchodního a výrobního centra. Právě zde, mezi ulicemi Na Morákově a Vinařská, vzniká náš rezidenční projekt NA TERASE, který nabízí nejen komfortní a úsporné bydlení, ale také bezproblémovou dostupnost a blízkost přírody.

Dopravní dostupnost

Beroun, situovaný 30 km jihozápadně od Prahy, je snadno dostupný díky strategické poloze u dálnice D5 a pravidelným vlakovým spojením. Město nabízí pohodlné spojení do metropole a zároveň slouží jako brána do světa klidu, historie a přírodních krás. Městská a regionální doprava umožňuje snadné prozkoumávání města a jeho okolí. To dělá z Berouna ideální destinaci pro všechny typy cestovatelů.

Komfort a vybavenost na dosah

V blízkosti projektu NA TERASE naleznete veškerou občanskou vybavenost, kterou můžete pro svůj pohodlný život potřebovat. Ať už je to moderní poliklinika, školy pro vaše děti všech věkových kategorií, nákupní centrum pro vaše každodenní nákupy, či kino a městské kulturní centrum pro vaše kulturní vyžití a zábavu. Vše, co potřebujete, je v dosahu vašeho nového domova.

Příroda všude kolem

V bezprostřední blízkosti projektu NA TERASE se nachází několik přírodních perel, které stojí za to objevit. Vydejte se na rozhlednu Děd a obdivujte panoramatický výhled na krajinu, nebo si užijte klidné chvíle u zatopeného lomu Kosov. Berounsko nabízí nepřeberné možnosti pro turistiku, cykloturistiku a další aktivity v přírodě.

Sportovní aktivity v Berouně

Beroun láká sportovní nadšence s rozmanitými možnostmi pro aktivní odpočinek. Cyklistické trasy, turistické stezky a vodácké výlety po Berounce nabízejí adrenalin v přírodě, zatímco místní golfová hřiště a sportovní kluby poskytují ideální podmínky pro rekreační i soutěžní sportování. S širokou nabídkou sportovních aktivit a zařízení je Beroun destinací, která podporuje zdravý a aktivní životní styl pro všechny věkové kategorie.

ikona Terasy Beroun
ikona OC Hvězda
ikona Park Na Paloučku
ikona Koupaliště Laguna
ikona Sportovní C Eden
ikona Detský park nad Paloučkem
ikona Mateřská škola PodHomolkou
ikona MHD do centra
ikona Základní a mateřská škola Beroun
ikona Čerpací a dobíjecí stanice Orlen
ikona OC Lidl
ikona OC OBI
ikona Zámek Králův Dvůr
ikona Vodní nádrž Suchomasty
ikona Hrad Karlštejn
ikona Zábranský park
ikona ČD nádraží Beroun
ikona Autobusové nádraží Beroun
ikona Hlavní pošta
ikona Rehabilitační nemocnice
ikona Městský Úřad


Fotogalerie okolíKontaktní formulář