Nový projekt

Zpět na aktuality Stavba úspěšně pokračuje

Přinášíme další novinky z našeho projektu NA TERASE, kde stavba úspěšně pokračuje podle plánu. Tento jedinečný projekt, situovaný v malebném městě Beroun, se rychle stává realitou a my jsme nadšeni, že vám můžeme ukázat dosažený pokrok.

NA TERASE nabízí výjimečný výběr bydlení ve třech družstevních domech, kde celkem šedesát bytů s dispozicemi od 1+kk po 4+kk a velikostí od 29 m² až do 90 m² čeká na své nové majitele. Každý byt byl navržen s myšlenkou na maximální využití prostoru a pohodlí, s možností výběru mezi venkovním a garážovým stáním.

Projekt NA TERASE je dokonalou symbiózou moderního bydlení, přírody a vynikající dostupnosti. Je to místo, kde můžete začít psát svůj nový příběh v prostředí, které podporuje zdravý životní styl a poskytuje vše potřebné pro komfortní život.

Chceme, aby bydlení v projektu NA TERASE bylo dostupné pro co nejvíce lidí. Proto jsme se rozhodli pro družstevní bytovou výstavbu, která nabízí alternativu k tradičnímu hypotečnímu financování. Nemusíte se zadlužovat na celý život; stačí uhradit část pořizovací ceny bytu a zbytek můžete pohodlně splácet formou nájmu.

Přidejte se k nám a objevte krásu a pohodlí, které vám projekt NA TERASE může nabídnout. Jsme zde, abychom vám pomohli najít váš ideální domov, kde budete žít v harmonii s přírodou a zároveň využívat všechny výhody moderního bydlení.Kontaktní formulář