Nový projekt
F
D

O projektu Nová Tesla III

V srdci Pardubic se rodí projekt Nová Tesla III, který otevírá novou kapitolu ve vývoji města. Tento ambiciózní projekt transformuje historický areál bývalé továrny Tesla na moderní obytnou čtvrť, kde se snoubí duch historie s pohodlím moderního života.

Kombinace Historie a Moderního Komfortu

Centrem nové čtvrti bude náměstí, kde se prolíná komerční a společenský život. S obchody, kavárnami a společenskými prostory poskytuje ideální místo pro relaxaci a setkávání. Školy, zdravotní péče a centrum Pardubic jsou jen krátkou procházkou daleko, zatímco výborné dopravní spojení umožňuje snadný přístup k městským i meziměstským destinacím.

Nová Tesla III: Bydlení pro Současnost i Budoucnost

S 36 družstevními byty, od 1+kk po 4+kk, projekt Nová Tesla III odpovídá na různé požadavky moderního bydlení. Prodej bytů startuje na jaře 2024, s předpokládaným dokončením v září 2025, což činí z této investice nejen domov, ale i slib nového života v Pardubicích.

Proč si Pořídit Družstevní Byt?

Družstevní byty nabízí dostupnost a flexibilitu. Bez nutnosti hypotéky, stačí zaplatit pouze část ceny bytu, zbytek je možné splácet formou nájmu. Díky družstevní formě výstavby potřebujete k získání bytu pouze 20 % jeho ceny. Toto řešení je ideální pro seniory, mladé rodiny i singles, s možností financování až na 35 let.

Investiční Příležitost

Kromě toho, družstevní byt v Nové Tesla III představuje atraktivní investici. Byty lze podnajímat a nastavením výše vlastního vkladu můžete optimalizovat měsíční náklady.

Projekt Nová Tesla III je více než jen bydlení; je to most mezi minulostí a současností, nabízející jedinečný životní styl v srdci Pardubic. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na to, ukázat vám vaši novou cestu domů.

Další informace o nové družstevní formě výstavby


Galerie

Kontaktní formulář