Nový projekt
F
D

Lokalita

Bydlete s námi na dosah všeho, co potřebujete pro kvalitní a spokojený život.

Na dosah města

Městská část Pardubičky je na okraji města Pardubic. Ze zastávky trolejbusu, která je za rohem, se dostanete do centra Pardubic za šest minut. Pokud máte chuť na procházku, můžete se vydat do centra přírodou podél řeky Chrudimky. Je to necelé dva kilometry a cesta vám nezabere více než půlhodinku.

Necelých 200 m od Nové Tesly je vlaková zastávka Pardubičky, odkud vás vlak doveze na hlavní nádraží. Tam už záleží jen na vás, kam se vydáte. Za dvacet minut můžete být v Hradci Králové, za hodinu v Praze a za hodinu a půl buď na severu na úpatí Orlických hor, nebo na jihu na Vysočině. Je to skvělé místo na cestu do práce i na výlet.

Na dosah přírody

Jen několik minut chůze budete potřebovat, abyste se dostali do oblíbeného místního parku Vinice u řeky Chrudimky nebo podél Matičního jezera do Bubeníkových sadů.

Na dosah aktivního života

V městské části Pardubičky vám nebude scházet ani sportovní a kulturní vyžití. Tenisové hřiště, kultura, aquacentrum i dětské hřiště najdete pár minut od místa bydliště.

Na dosah služeb

Přímo jako součást projektu Nová Tesla vyroste nové obchodní centrum, nedaleko je nemocnice, pošta, základní i mateřská škola.


Najděte si svůj ideální byt v klidné části Pardubiček, jen pár minut od centra města Pardubic.


ikona Bytový projekt Nová Tesla
ikona Jezero
ikona Zastávka MHD
ikona Nemocnice
ikona Park
ikona Pošta
ikona Škola
ikona Školka
ikona Sportovní centrum
ikona Supermarket
ikona Železniční stanice
ikona Aquacentrum


Fotogalerie okolíKontaktní formulář