Nový projekt

O projektu

Představujeme vám projekt Bydlení Brandýs, který se nachází v blízkosti centra Brandýsa nad Labem na ulici Augustýna Lukeše. Díky výborné dopravní dostupnosti je dojezd do Prahy velmi rychlý. Na metro Černý Most se dostanete za pouhých 15 minut. Jednou z klíčových výhod bydlení v Brandýse je klidná a příjemná atmosféra a zároveň je město skvěle dostupné z Prahy. Dalšími výhodami mohou být krásné okolní přírodní scenérie, kvalitní služby a infrastruktura v městě, a v neposlední řadě, jeho historický charakter.

Náš družstevní projekt je součástí souboru sedmi bytových domů v Brandýse nad Labem. Celkem 302 bytových jednotek bude v dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk s podlahovými plochami od 24 m² do 99 m².
Výstavba lokality je rozdělená na dvě etapy. V první etapě se staví čtyři bytové domy s byty v osobním vlastnictví a ve druhé etapě tři bytové domy realizované formou družstevní výstavby.

K dispozici je celkem 132 bytů ve velikostech od 1+kk až po byty dvougenerační. Většina bytů má balkón, terasu či předzahrádku. V ceně každého bytu je sklep a všechny byty kromě 1+kkmají podzemní garážové stání, garáž, nebo venkovní parkovací stání.
Každá sekce domu má samostatný vchod, schodiště, výtah a vjezd k podzemním garážovým stáním. V budově „G“ budou v prvním nadzemním podlaží k dispozici komerční prostory pro budoucí prodejny a služby (např. kavárna, pekárna, obchod).

Předběžný termín zahájení prodeje bytů je druhé čtvrtletí 2023. Předpoklad kolaudace březen až červen 2025.

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?

Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.
To přináší řadu výhod:

Další informace o nové družstevní formě výstavby

Galerie

Neváhejte nás kontaktovat. Nezávazně a zdarma vám připravíme model financování s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Stačí když vyplníte formulář, zavoláte nám nebo napíšete e-mail. S dostupným bydlením jsme pomohli již téměř dvěma tisícům klientů po celé České republice. Rádi pomůžeme i vám.

Tel: 737 222 302

e-mail: bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Kontaktní formulář