Nový projekt

Lokalita

Klidné historické město leží na obou březích řeky Labe. Město si v nejlepším slova smyslu stále udržuje historické tradice a atmosféru spojenou zejména se svatým Václavem. Je zde veškerá občanská vybavenost, krásný zámecký park, řeka, bohatý kulturní a společenský život a příroda hned za městem.

Díky dobré dopravní dostupnosti do zaměstnání jak do Prahy, tak i Mladé Boleslavi, možnostem péče o děti, dostatečné kapacitě vzdělání v základních i středních školách, řadě příležitostí k využití volného času, sportovních zařízení, aktivit v přírodě, je město předurčeno ke kvalitnímu životu.

Dopravní dostupnost – lokalita je ideální pro ty, kdo chtějí žít v klidném menším městě a pracovat v Praze plné příležitostí. Do Prahy se dostanete autem po dálnici za 12 minut. Za 16 minut to pak zvládnete příměstským autobusem. Do Mladé Boleslavi dojedete autem za 25 minut a za hodinu a půl můžete být v oblíbených Krkonoších.

Sport – V Brandýse nad Labem je skvělé sportovní zázemí. Najdete zde plavecký bazén, posilovny, nedaleko ve Staré Boleslavi je golfové hřiště, svoje zázemí zde má šerm, tenis, jezdecký klub, veslování i atletika. U řeky pak najdete discgolfové hřiště a 1300 km dlouhou Labskou cyklostezku.

Kultura – Zajít si můžete do kina, do Knihovny, na koncert do baziliky Nanebevzetí Panny Marie nebo na divadlo do divadelního sálu místního zámku. Navštívit můžete také několik tradičních kulturních akcí jako například Svatováclavské slavnosti nebo Audienci u císaře Karla I.

Příroda – Příroda je v Brandýse nad Labem přímo součástí města. Kousek od centra města najdete zámecký park a lesopark Ostrůvek. Můžete se projít nebo projet na kole kolem řeky Labe, půjčit si obytnou loď na prodloužený víkend, projít si naučnou stezku Krajinou Rudolfa II. Nebo se jít osvěžit na nedaleké přírodní koupaliště Proboštská jezera.

ikona Bydlení Brandýs
ikona Polabská geostezka
ikona Central park
ikona Židovské muzeum
ikona Komunitní sad Pampeliška
ikona Autobusové nádraží
ikona Zámecká zahrada
ikona Zámek
ikona Lesopark Ostrůvek
ikona Pláž na Ostrůvku
ikona ZŠ Na Výsluní
ikona Plavecký bazén Sportcentrum Brandýs
ikona Nemocnice
ikona
ikona Multifunkční hřiště Zahradnická
ikona Kostel Obrácení sv. Pavla
ikona Sokolovna
ikona Kino
ikona Discgolfové hřiště Ostrůvek
ikona Proboštská jezera
ikona Obchodní zóna


Fotogalerie okolí



Kontaktní formulář