O projektu

Novým družstevním projektem je první etapa bytových domů v Liberci s názvem Zahrada Gallas. Výstavba, kterou navrhlo prestižní anglické architektonické studio Chapman Tailor vychází z blízkých prvorepublikových vil. Název odkazuje k historii, kterou před více než třemi a půl staletími začal ´psát´ František Ferdinand Gallas, hrabě a vévoda, který obec Františkov založil. Výhodou je dostatečný prostor mezi domy i řešení veřejného prostoru. Domy budou nejvíce šestipodlažní, v každém domě pak maximálně 40 bytů, tedy žádné anonymní sídliště, kde si vidíte se sousedy do kuchyně. Projekt navíc vyrůstá v blízkosti libereckého nádraží, takže těží z dobré dostupnosti do centra města i směrem ven. Návrh se pyšní navíc tzv. variabilitou bytů, které si mohou noví majitelé přizpůsobovat svým potřebám. Celý princip je postavený na tom, že byty vedle sebe lze spojovat a rozpojovat v čase dle potřeb jednotlivých rodin. Stavba první etapy, kde vyrostou čtyři domy začne už v srpnu 2022 a noví obyvatelé se sem nastěhují o dva roky později.

Napište si o podrobné informace k projektu

Družstevní byty jsou dostupnější

Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby. To přináší řadu výhod:

  • Ekonomická dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 20 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně.
  • Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 30 let.
  • Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.
  • Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

Další informace o nové družstevní formě výstavby

 

Galerie 

Neváhejte nás kontaktovat. Nezávazně a zdarma vám připravíme model financování s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Stačí když vyplníte formulář, zavoláte nám nebo napíšete e-mail. S dostupným bydlením jsme pomohli již téměř dvěma tisícům klientů po celé České republice. Rádi pomůžeme i vám.

Tel: 737 222 302

e-mail: bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Kontaktní formulář

Chtěli byste získat informace o projektech družstevní bytové výstavby nebo bezplatný model družstevního financování na míru přímo vám? Stačí když vyplníte formulář a my se vám ozveme, nebo se ozvěte vy nám na tel. 737 222 302 nebo e-mail bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.

    captcha