Aktuality

Navštivte 12. října den otevřených dveří a přesvědčte se osobně o výhodách družstevního bydlení.

14. 9. 2020

10.9. proběhl v Plzni na projektu bytové domy V Zahrádkách další ze dnů otevřených dveří. Opět nás překvapil velký zájem o družstevní bydlení. Zájemci si prohlédli dokončené byty a přímo na místě jsme ji připravili modely financování.

25. 3. 2020

Máme pro vás dobré zprávy - rezervace bytů v novém projektu V Zahrádkách pokračují. Náš prodejní tým je připraven vám prostřednictvím emailu, telefonu, virtuálních místností poskytnou veškeré potřebné informace k této nabídce, detailněji vám projekt představit a pomoci vám získat nový byt.

10. 2. 2020

Představujeme vám novou nabídku družstevního bydlení v Plzni V Zahrádkách. Podívejte se na seznam bytů o velikosti 2+kk a 3+kk, které čekají na vás. V případě zájmu doporučujeme nás kontaktovat.

8. 2. 2019

Zájem o družstevní bydlení v Česku po dlouhém období stagnace roste. Může za to zejména omezování dostupnosti vlastního bydlení kvůli zdražování hypoték a zpřísňování podmínek pro jejich získání.

28. 9. 2018

V rámci Svatováclavských slavností proběhlo na Václavském náměstí vystoupení pana předsedy Martina Kroha, který mimo jiné informoval návštěvníky o výhodách družstevního bydlení a seznámil je s našim projektem v Milovicích.

Fotogalerie výstavby

Kontaktní formulář

Chtěli byste získat informace ov projektech družstevní bytové výstavby nebo bezplatný model družstevního financování na míru přímo vám? Stačí když vyplníte formulář a my se vám ozveme, nebo se ozvěte vy nám na tel. 737 222 302 nebo e-mail bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.