Lokalita

Bydlete s námi na dosah všeho, co potřebujete pro kvalitní a spokojený život.

Na dosah města – Rezidence Říční se nachází jen deset minut chůze od centra Svitav. V blízkém okolí proto najdete veškerou infrastrukturu. Nakoupit si můžete v nedalekém supermarketu, kousek od centra je nemocnice, kino, restaurace i pošta.

Do deseti minut dojdete také na vlakové nádraží a odtud můžete pohodlně vyrazit na výlet, za prací nebo za kulturou. Město Svitavy se nachází na hlavní železniční trase. Do Prahy přijedete za dvě hodiny a do Brna dokonce už za hodinu.

Na dosah přírody – jen několik minut chůze budete potřebovat, abyste se dostali do přírody. Kousek za městem je Svitavský rybník s nádhernou ptačí pozorovatelnou, a hned za ním v lese najdete zajímavou naučnou stezku K pramenům Svitavy.

Na dosah aktivního života – ve Svitavách vám nebude scházet ani sportovní a kulturní vyžití. Najdete tu koupaliště, krytý plavecký bazén, disc-golfové hřiště, fotbalový stadion, pumptrack, skatepark, motocyklovou plochou dráhu, kulturní středisko, kino i divadlo.

Najděte si svůj ideální byt jen pár minut od centra města Svitavy.

 

Ikona polohy objektu
Bytový projekt Rezidence Říční
Ikona nemocnice
Nemocnice
Radnice
Kino
Divadlo
Supmermarket
Ikona parku
Park Jana Palacha 
Ikona parkuPark patriotů
Ikona pošty
Pošta
Ikona školy
Základní škola a Gymnázium
Ikona školky
Školka
Areál volného času 
Ikona sportovního centra
Sportovní centrum
Ikona supermarketu
Obchodní centrum
Ikona železniční stanice
Železniční stanice
Ikona aquacentra
Koupaliště
Discgolfové hřiště

Fotogalerie okolí

Kontaktní formulář

Chtěli byste získat informace o projektech družstevní bytové výstavby nebo bezplatný model družstevního financování na míru přímo vám? Stačí když vyplníte formulář a my se vám ozveme, nebo se ozvěte vy nám na tel. 737 222 302 nebo e-mail bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.

    captcha