O projektu

Dalším projektem nové družstevní výstavby je Rezidence Říční ve Svitavách. Jedná se o architektonicky zajímavý bytový dům v atraktivní lokalitě. Není mnoho lokalit, kde můžete bydlet kousek od lesa a zároveň blízko centra města s veškerou potřebnou infrastrukturou. V blízkém okolí tak najdete městský park, poštu, supermarket, nádraží i školu.

Svitavy jsou navíc velmi dobrým výchozím bodem pro cestování po celé České republice. Přímým vlakem můžete být do hodiny v centru Brna nebo můžete za dvě hodiny naopak chodit po Václavském náměstí v Praze. Po plánované dostavbě dálniční sítě budou Svitavy hned vedle spojení dvou nejvýznamnějších dálnic. To přinese řadu zajímavých pracovních příležitostí a atraktivita lokality dále poroste.

V bytovém projektu Rezidence Říční jsme pro vás formou družstevní bytové výstavby připravili 51 bytů o velikosti 1+kk a 2+kk. Většina bytů má balkón a některé byty v přízemí dokonce malou předzahrádku. Díky vysokým standardům výstavby a moderním materiálům bude dům energeticky úsporný a s konstrukcemi, které zaručují jeho dlouhodobou životnost. V okolí najdete na venkovních stáních také dostatek míst pro parkování. Bytový komplex je v tuto chvíli již ve výstavbě. Bydlet můžete v létě v roce 2023.

Napište si o podrobné informace o projektu

V rámci projektu Rezince Říční si můžete pořídit byt také do osobního vlastnictví. Více informací najdete na www.rezidencericni.cz.

Družstevní byty jsou dostupnější

Pokud s námi chcete ve Svitavách bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby. To přináší řadu výhod:

  • Ekonomická dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 25 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně.
  • Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 30 let.
  • Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.
  • Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

Další informace o nové družstevní formě výstavby

 

Výstavba projektu začala na jaře a pokračuje dle harmonogramu. Pokud máte zájem o náš projekt nebo jen otázky na které potřebujete znát odpověď, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře viz níže, na telefonu 737 222 302 nebo e-mailem bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.

Galerie 

Neváhejte nás kontaktovat. Nezávazně a zdarma vám připravíme model financování s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Stačí když vyplníte formulář, zavoláte nám nebo napíšete e-mail. S dostupným bydlením jsme pomohli již téměř dvěma tisícům klientů po celé České republice. Rádi pomůžeme i vám.

Tel: 737 222 302

e-mail: bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Kontaktní formulář

Chtěli byste získat informace o projektech družstevní bytové výstavby nebo bezplatný model družstevního financování na míru přímo vám? Stačí když vyplníte formulář a my se vám ozveme, nebo se ozvěte vy nám na tel. 737 222 302 nebo e-mail bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.

    captcha