V Zahrádkách - nový projekt

Bytové domy V Zahrádkách přichází do Plzně s byty, dostupnými pro širokou veřejnost. Pokud s námi chcete bydlet nepotřebujete mít naspořenou celou částku ceny bytu a nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Projekt je stavěn formou družstevní bytové výstavby, což přináší řadu výhod, mezi které patří zejména:

  • Ekonomická dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 25 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně.
  • Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 30 let.
  • Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.
  • Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

Dva čtyřpodlažní domy budou umístěny v blízkosti významného obchodního centra OC Plzeň a OC Berounka park, kde kromě supermarketu s potravinami najdete celou řadu atraktivních provozoven.

Sousedství domů nabídne také dostatek zeleně s okamžitým přístupem do příměstských lesů, což je ideální volba pro milovníky přírody. Nedaleko se nachází například vyhlídka s panoramatickým výhledem na celou Plzeň nebo turistická stezka na Jandovu skálu.

Přestože je projekt přírodě doslova na dosah, do centra Plzně se dostanete MHD nebo automobilem během deseti minut. Pohodlné je také napojení na dálnici D5 směr Praha. Na stanici metra B Zličín se tak snadno dostanete během čtyřiceti minut.

Ve dvou bytových domech najdete byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk. Součástí každého z bytů jsou balkóny a v nejvyšších podlažích pak velké terasy s plochou přesahující 60 m2. Parkování, jež bude sloužit jak rezidentům, tak návštěvám, bude v suterénu v každém z bytových domů nebo jeho těsné blízkosti. Ke každému bytu náleží sklep umístněný na stejném patře.

Model financování pro vás připravíme zdarma, nezávazně a individuálně s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře, telefonu nebo kanceláře v Plzni a Praze. Takto jsme pomohli už skoro dvěma tisícům spokojených klientů po celé České republice.

Tel: 737 222 302

e-mail: bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.