Oáza v centru - Liberec

Projekt OAZA V CENTRU byl zahájen již před několika lety přípravnými studiemi a projekčními pracemi. Současná podoba projektu je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství, předního hradního architekta pověřeného T. G. Masarykem prvními úpravami Pražského hradu po vzniku Československé republiky, a jeho týmu společnosti Siadesign.

V této fázi projektu je budoucím členům družstva k dispozici celkem 112 bytů, dva komerční prostory a 146 krytých parkovacích míst. V ceně družstevního podílu k bytu je také sklepní kóje a jedno kryté parkovací stání podle vlastního výběru budoucího člena družstva. Další parkovací stání je možné doobjednat až do vyčerpání kapacit. Z tohoto důvodu je tedy vhodné s rezervací příliš neváhat. Prodej byl odstartován v únoru 2019. Před zahájením prací se počítalo se zahájením v měsíci květnu 2019 a s termínem dokončení jaro 2021.

Pokud hledáte bezpečný a zároveň výhodný způsob investování, je tento projekt tou správnou příležitostí

Pořiďte si družstevní byt v atraktivní lokalitě a pronajímejte ho. My pro vás takové byty máme a s nimi i řadu zajímavých výhod:

  • Investice do bytu je stabilní a nepodléhá rychlým výkyvům.
  • Nepotřebujete úvěr ani hypotéku. Úvěr si bere bytové družstvo a vy nebo ještě lépe váš nájemník ho splácíte formou měsíčního nájmu.
  • Na počáteční investici družstevního bytu vám stačí pouze 25 % z ceny. Můžete samozřejmě vložit i více, a tím snížíte měsíční splátku formou nájmu.
  • Pro někoho může být zajímavé, že jako člen družstva není přímo vlastníkem bytu, proto není zapsán v katastru nemovitostí. Byt ale může kdykoli převést na jiného majitele za tržní hodnotu, která se zvyšuje v průběhu let.

Prohlédněte si případovou studii pro investory a zjistěte, jak zhodnotit vaši investici o 20 % ročně.

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.