Oáza v centru - Liberec

Hledáte bezpečný a zároveň výhodný způsob investování?
Pořiďte si družstevní byt v atraktivní lokalitě a pronajímejte ho. My pro vás takové byty máme a s nimi i řadu zajímavých výhod:

  • Investice do bytu je stabilní a nepodléhá rychlým výkyvům.
  • Nepotřebujete úvěr ani hypotéku. Úvěr si bere bytové družstvo a vy nebo ještě lépe váš nájemník ho splácíte formou měsíčního nájmu.
  • Na počáteční investici družstevního bytu vám stačí pouze 25 % z ceny. Můžete samozřejmě vložit i více, a tím snížíte měsíční splátku formou nájmu.
  • Pro někoho může být zajímavé, že jako člen družstva není přímo vlastníkem bytu, proto není zapsán v katastru nemovitostí. Byt ale může kdykoli převést na jiného majitele za tržní hodnotu, která se zvyšuje v průběhu let.

Je družstevní byt bezpečná investice?

V porovnání například s akciemi, dluhopisy nebo fondy, které spravuje někdo, koho zpravidla nikdy neuvidíte, patří investice do nemovitosti stále mezi nejbezpečnější způsob, jak zhodnotit peníze. Na přípravě a realizaci projektu Oáza Liberec se navíc podílí partneři, kteří mají s výstavbou bytů dlouholeté zkušenosti. Bytová družstva SBD Sever v Liberci a SBD Praha staví byty již více než padesát let. O hospodaření družstva navíc rozhodují i jeho členové velikostí svého podílu, takže máte celou dobu všechno pěkně pod kontrolou.

Je investování do družstevního bytu výhodné?

Podívejte se na modelový případ konkrétního bytu projektu Oáza Liberec
Cena bytu včetně parkovacího stání 3 215 000 Kč
Cena družstevního podílu, který je třeba složit 803 750 Kč

Jaké budou měsíční náklady?

Výše splátky úvěru 12 331 Kč
odhad energií v bytu 2 000 Kč
služby 500 Kč

A jak je to s příjmy?

Nový byt v této atraktivní lokalitě Liberce pronajmete za 13 000 Kč a k tomu parkovací místo za dalších 800 Kč. Energie a služby platí nájemník sám. Z nájmu tak měsíčně získáte 13 800 Kč, což je o 1 469 Kč více než měsíčně zaplatíte. To ale není zdaleka všechno. Každý rok se vám zhodnotí váš podíl v družstvu o splacenou část bytu, což je 12 331 Kč měsíčně tedy 147 972 Kč za rok. Zhodnocení vaší počáteční investice 803 750 Kč je v tomto případě cca 20 % ročně. Investovat do družstevního bytu je tak opravdu výhodné.

Chtěli byste získat svůj vlastní finanční model investování nebo další informace o projektu Oáza v centru? Zanechte nám kontakt ve formuláři, viz níže. My se vám ozveme a všechno srozumitelně vysvětlíme. Můžete nám také rovnou zavolat 737 222 302 nebo napsat bydlenisprirodou@sbdpraha.cz

Další informace o projektu Oáza v centru

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.