Milovice - OBSAZENO

 • Den otevřených dveří 2

  Den otevřených dveří 2

  Pro velký zájem pořádáme další Den otevřených dveří na stavbě našeho bytového domu v Milovicích. Akce se koná dne 15.května 2019 od 14 do 18 hodin. Z kapacitních důvodů je potřeba se přihlásit ZDE.

  Přijeďte se podívat, jak stavba postupuje.

 • Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří

  Zveme vás na Den otevřených dveří, který pořádáme na stavbě bytového domu v Milovicích dne 20. března 2019 od 14 do 18 hodin. Z kapacitních důvodů je potřeba se na tuto akci přihlásit ZDE.

  Přijeďte se podívat, jak se staví váš budoucí byt.

 • Milovice - na vánoce budete ve svém

  Milovice - na vánoce budete ve svém

  Stavba v Milovicích postupuje rychle, klienti letošní vánoce oslaví už ve svých bytech. Máme z toho velkou radost.

  Rádi byste taky letošní vánoce strávili ve svém bytě? Máte šanci, kontaktujte nás a rezervujte si svůj třípokojový byt.

 • Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Zájem o družstevní bydlení v Česku po dlouhém období stagnace roste. Může za to zejména omezování dostupnosti vlastního bydlení kvůli zdražování hypoték a zpřísňování podmínek pro jejich získání.

  Přečtěte si celý článek na toto téma, ve kterém se vyjadřuje k tématu i předseda představenstva pan Martin Kroh.

 • Zveme vás na besedu do Milovic

  Zveme vás na besedu do Milovic

   Účastníci se od předsedy SBD Praha Mgr. Martina Kroha dozví podrobnosti o právě dokončovaném projektu bytový dům Park Milovice, informace o principech družstevního bydlení, ale také o tom, jak lze získat byt s počáteční investicí již od 300 tis. Kč. 

  Beseda se uskuteční 23. 1. 2019 od 18 hodin v Bertíkově cukrárně na ulici Armádní 793 v Milovicích a je zcela zdarma.

  Vzhledem k omezené kapacitě se v případě zájmu prosím registrujte předem ZDE.

 • Nejdříve bydlení potom rodinu

  Nejdříve bydlení potom rodinu

  Můžeme potvrdit obsah článku zveřejněný na "novinkách". O projekt v Milovicích mají převážně zájem mladí lidé, kteří plánují založení rodiny a hledají pro sebe bydlení. V Praze jsou pro ně byty cenově nedostupné a tak hledají v okolí, kde si 3+kk pořídí za cenu 2+kk v Praze. ODKAZ

 • Vánoční dárek

  Vánoční dárek

  Minulý víkend začal advent, pomalu se nám tedy blíží vánoční čas. Přemýšleli jsme, co by Vám udělalo radost a vytvořili jsme pro Vás virtuální vánoční dárek. Stačí si ho jen rozbalit. Ve spolupráci se stavební spořitelnou se nám podařilo vyjednat pro zájemce o družstevní bydlení udržení úrokové sazby pro poskytnutí úvěru na úhradu 25 % vkladu při vstupu do družstva ve stejné výši jako byla v září letošního roku. I díky tomu si můžete pořídit komfortní rodinný byt o dispozici 3+kk, ke kterému Vám bude stačit minimální vlastní vklad ve výši jen něco málo přes 300 tisíc korun. Zajímají Vás bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám je poskytneme. Bydlete ve svém.
 • Úvěrová smlouva uzavřena

  Úvěrová smlouva uzavřena

  Rádi bychom vás informovali, že představenstvo Bytového družstva Park Milovice uzavřeno dne 22. listopadu 2018 Smlouvu o úvěru s Českou spořitelnou. Na základě této smlouvy bude financována koupě pozemku a bytového domu. V tuto chvíli vyzývá družstvo zájemce, kteří mají podepsanou rezervační smlouvu k podání přihlášek do družstva.
 • Náš nový billboad

  Náš nový billboad

  Chcete se zajet podívat, jak rychle roste naše stavba v Milovicích? Pokud pojedete od Benátecké Vrutice, uvidíte tento krásný navigační billboard. Kdo ho najde první a pošle nám svoji fotku u billboardu, získá od nás láhev dobrého vína. Fotografie posílejte na bydlenisprirodou@sbdpraha.cz
 • Máme 20% bytů rezervovaných

  Máme 20% bytů rezervovaných

  O Milovice je velký zájem. Lidem se líbí klidná lokalita, dobrá dostupnost do Prahy, skvělá občanská vybavenost. Díky tomu máme již 20% bytů rezervovaných. Zajímá vás tento projekt? Chcete vědět víc? Máte zájem o nezávaznou rezervaci? Neváhejte a kontaktujte nás.
 • Běh pro hospic - Milovice

  Běh pro hospic - Milovice

  Bytové družstvo Park Milovice podpořilo o víkendu dobročinnou akci na podporu domácího hospicu v Lysé nad Labem. Rádi jsme součástí akcí, které mají smysl a podporují dobrou věc.
 • Objekt C7 máme pod střechou

  Objekt C7 máme pod střechou

  Jsme nadšeni, jak rychle stavba v Milovicích roste. V tuto chvíli je objekt C7 pod střechou a finalizuje se montáž oken. Budova C8 má již dvě patra a dál roste do výšky. Více fotografií najdete v galerii projektu. Podívejte se a sledujte nás.
 • O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  V rámci Svatováclavských slavností proběhlo na Václavském náměstí vystoupení pana předsedy Martina Kroha, který mimo jiné informoval návštěvníky o výhodách družstevního bydlení a seznámil je s našim projektem v Milovicích.
 • Rezervační systém spuštěn

  Rezervační systém spuštěn

  Zahájili jsme rezervační systém pro zájemce o nové byty v Milovicích. Zavolejte nám či vyplňte kontaktní formulář. Naše obchodní specialistky se s vámi spojí a rádi vám poskytnou potřebné informace.
 • Stavba v Milovicích roste

  Stavba v Milovicích roste

  Nový projekt družstevního bydlení v Milovicích začíná mít konkrétní podobu. Stavba dvou bytových domů byla zahájena a pěkně roste. Sledujte průběh v naší fotogalerii.
 • Milovice - finalizujeme přípravu dalšího projektu

  Milovice - finalizujeme přípravu dalšího projektu

  Připravujeme pro vás cenově dostupné byty v družstevním vlastnictví v Milovicích. Nadídky bytu bude především pro mladé rodiny a všechny ostatní, kteří hledají větší byt a nevadí jim dostupnost centra Prahy do 45 minut. Ve dvou objektech bude celkem 34 bytů s dispozicí 3+kk o celkové ploše více než 70 m2 s dokončením na jaře 2020. Všechny byty mají balkón a ke každému je k dispozici sklep. Parkování je zajištěno na venkovních stáních v okolí domu. Navíc je v domě k dispozici i společná kočárkárna. Chcete mít náskok před ostatními, napište na bydlenisprirodou@sbdpraha.cz, zašleme vám informace o projektu v první oslovovací vlně.

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.