Park Milovice, dostupné bydlení kousek od Prahy

Nové družstevní bydlení v přírodě s přímým vlakovým spojením do Prahy. V blízkosti nových bytových domů se nachází veškerá občanská vybavenost – základní škola, mateřská škola, policie, městský úřad, nákupní centrum, dětská hřiště sportovní areál. Tato lokalita je v územním plánu vedena jako zóna rozvoje bytové výstavby, což dává předpoklad na zvýšení výhod obyvatelům zejména plánovaným rozvojem služeb.

Vlastníkem bytového domu bude Bytové družstvo Park Milovice. V současné době organizuje SBD Praha rezervace budoucího členství v družstvu a přidělení vybraného bytu zájemcům.

Vedle výhod bydlení v krásné přírodě je zde i spousta příležitostí ke sportovně relaxačnímu vyžití. Neznámějším místem je bezpochyby Park Mirakulum, největší zábavní park v České republice. Park Mirakulum Milovice nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Je zde lesní hřiště i kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem.

„Komfortní bydlení pro mladé rodiny“ – Soustředíme se na výběr bytů pro mladé rodiny, kde i dítě má svůj prostor, to vše s financováním bez potřeby dosáhnout na hypoteční úvěr.

  • „Vhodné pro investice“ – Členství v bytovém družstvu se veřejně neeviduje, byty lze podnajmout a družstevní podíl lze snadno převést třetí osobě.

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.