Park Milovice, dostupné bydlení kousek od Prahy

Cílem tohoto projektu je poskytnout cenově dostupné byty pro ty kdo hledají klidné prostředí, ať už pro sebe nebo pro své děti, a zároveň chtějí být blízko své práci a zájmům v Praze. Proto jsme náš projekt umístili do Milovic a financování připravili tak, abyste mohli získat byt již od 300 tis. Kč

Milovice je moderně rozvíjející se město v okrese Nymburk ve Středočeském kraji, zhruba 4 km severovýchodně od Lysé nad Labem, 12 km severozápadně od Nymburka a 37 km severovýchodně od centra Prahy.

V rámci Pražské integrované dopravy mají Milovice přes Lysou nad Labem přímé železniční spojení s Prahou. Do centra se dostanete za 35-40 minut.

Počet obyvatel Milovic letech 1990-2015 zhruba desetinásobně vzrostl, protože tato lokalita se začala stavebně rozvíjet a začala být velice positivně vnímána novými obyvateli, zejména pro příjemné bydlení v přírodě a pro dobrou dojezdovou vzdálenost k větším městským celkům poskytující dostatek pracovních příležitostí.

V příjemně vyhlížejícím, promyšleném a kvalitně postaveném domě najdete 34 nových bytů. Všechny byty jsou s dispozicí 3+kk o celkové ploše více než 70 m2. Všechny mají balkón a ke každému bytu je k dispozici sklep. Parkování je zajištěno na venkovních stáních v okolí domu. Navíc je v domě k dispozici i společná kočárkárna.

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste vědět více o možnostech financování nebo vám chybí nějaké další informace? Vyplňte prosím jednoduchý formulář viz níže. My se vám ozveme a v rámci nezávazné konzultace vše společně probereme.

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.