Rezidenční čtvrť Malý háj

 • Vše nejlepší v Novém roce

  Vše nejlepší v Novém roce

  Přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků v kruhu vašich blízkých. V novém roce hodně zdraví, štěstí a radosti z bydlení v našich nových bytech na Malém Háji, v Milovicích a v Klíčanech

  Tým družstevní bytové výstavby

 • Co se aktuálně děje na Malém Háji?

  Co se aktuálně děje na Malém Háji?

  Probíháji dokončovací práce, připravujeme se na předpřejímky bytů, které budou v lednu 2020. V únoru budeme s členy družstva podepisovat nájemní smlouvy. Předávání bytů je naplánované na březen 2020.

 • Družstevní bydlení si můžete dovolit

  Družstevní bydlení si můžete dovolit

  Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovaným získáváním hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba. K pořízení družstevního bytu totiž stačí investovat pouze 10 % z ceny. Zbytek majitelé splácí formou nájmu, který nepřesahuje cenu nájemního bydlení.

  Podívejte se na záznam webináře, kde je vysvětleno, jak funguje družstevní bydlení s případovou studií srovnání družstevního, vlastnického a nájemního bydlení.

   

 • Stačí vám 10% a bydlíte

  Stačí vám 10% a bydlíte

  Ve spolupráci se stavební spořitelnou jsme našli řešení pro ty, kteří nemůžou zaplatit 25% ceny bytu z vlastních zdrojů. Stačí vám pouze 10% na vstupní vklad. Chcete vědět víc, kontaktujte nás.
 • Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Zájem o družstevní bydlení v Česku po dlouhém období stagnace roste. Může za to zejména omezování dostupnosti vlastního bydlení kvůli zdražování hypoték a zpřísňování podmínek pro jejich získání.

  Přečtěte si celý článek na toto téma, ve kterém se vyjadřuje k tématu i předseda představenstva pan Martin Kroh.

 • Zveme vás na besedu na téma družstevní výstavby

  Zveme vás na besedu na téma družstevní výstavby

   Včerejší beseda v Milovicích byla našim týmem vyhodnocena jako úspěšná. Pokud jste ji nestihli, přijďte přístí týden, Dozvíte se od předsedy SBD Praha Mgr. Martina Kroha podrobnosti o právě dokončovaném projektu bytový dům Park Milovice, informace o principech družstevního bydlení, ale také o tom, jak lze získat byt s počáteční investicí již od 300 tis. Kč. 

  Beseda se uskuteční 30. 1. 2019 od 16 hodin v nadaci ABF, Václavské nám. 833/31, Praha 1a je zcela zdarma.

  Vzhledem k omezené kapacitě se v případě zájmu prosím registrujte předem ZDE.

 • Vše nejlepší do nového roku

  Vše nejlepší do nového roku

  Celý náš tým vám přeje v novém roce hodně zdraví, štěstí, lásky a radosti z pracovních i soukromých aktivit. V novém roce pro vás připravujeme další nové projekty družstevního bydlení. Sledujte nás a nepropásněte šanci na pořízení dostupného bydlení pro vás a vaši rodinu.
 • Máme 100% bytů rezervovaných

  Máme 100% bytů rezervovaných

  Projekt Malý háj zaznamenal obrovský úspěch a v tuto chvíli jsou již všechny byty rezerovány. Na jednu stranu máme velkou radost, na druhou stranu nás mrzí, že nemůžeme stále přicházejícím zájemcům po bydlení v této lokalitě v tuto chvíli nic nabídnout. Usilovně se budeme snažit naši nabídku družstevního bydlení rozšířit o další projekt. Jestli chcete mít informace z první ruky, registrujte se k odběru novinek na bydlenisprirodou@sbdpraha.cz.
 • O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  V rámci Svatováclavských slavností proběhlo na Václavském náměstí vystoupení pana předsedy Martina Kroha, který mimo jiné informoval návštěvníky o výhodách družstevního bydlení a seznámil je s našim projektem v Milovicích.
 • ČNB zavede přísnější podmínky pro hypotéky

  ČNB zavede přísnější podmínky pro hypotéky

  Všichni v napětí čekají na vyhlášení přísnějších podmínek pro získání hypoték na bydlení, které plánuje Česká národní banka. Očekáváme, že tento krok zvýší zájem o družstevní bydlení, které nabízíme. Sledujte nás a buďte první, kdo se dozví o dalších projektech, které připravujeme. Na pořízení bytu vám bude stačit 25% z ceny.
 • Plánujeme další projekty

  Plánujeme další projekty

  Velký zájem o projekt Malý háj VII ve Šterboholech nám potvrdil, že družstevní bydlení je populárnější čím dál tím víc. Snažíme se proto jednat o dalších projektech ve Středočeském kraji. Měli byste zájem o družstevní bydlení? Chcete mít informace o nových projektech z první ruky? Stačí, když vyplníte kontaktní formulář a my vám budeme novinky o našich projektech zasílat. Budete mít jistotu, že vám nic neunikne. Neváhejte a kontaktujte nás.
 • Klientské změny

  Klientské změny

  Od 14. května 2018 začne zmocněnec Bytového družstva Malý Háj VII kontaktovat naše klienty ohledně specifikace standardů v jejich bytech a případné domluvy klientských změn. Stavba začíná růst a my se těšíme, jak bude pokračovat.
 • Zahájení stavby

  Zahájení stavby

  Dne 24.dubna 2018 byla za přítomnosti zástupců společností SBD Praha a Finep zahájena stavba bytového domu na Malém háji. Sledujte nás, budeme přidávat aktuální fotografie z průběhu výstavby.
 • Poslední byty v nabídce

  Poslední byty v nabídce

  Vypadá to, že bytový dům Malý háj bude brzy rozprodán. Nabízíme poslední 4 byty velikosti 1+kk a 3+kk. Ke všem bytům je možné mít i garážové stání.
 • Máme 90% podepsaných rezervací

  Máme 90% podepsaných rezervací

  Uvažujete o družstevním bydlení, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým a domluvit si s nimi schůzku. Ještě máte možnost si některý byt vybrat.
 • Malý Háj má první členy

  Malý Háj má první členy

  Dnes na schůzi bytového družstva Malý Háj bylo přijato 48 nových členů. V následujících dnech bude družstvo těmto novým členům rozesílat informace o přijetí do družstva s výzvou k úhradě Dalšího členského vkladu a Příspěvku do fondu družstevní výstavby ve výši 25% ceny bytu. Po jeho zaplacení bude bytové družstvo Malý Háj podepisovat se všemi Smlouvu o budoucí smlouvě o nájmu. Sledujte aktuální dění zde na našich stránkách.
 • Malý Háj začíná sbírat přihlášky do družstva

  Malý Háj začíná sbírat přihlášky do družstva

  Bytové družstvo Malý Háj začalo vyzývat registrované zájemce o členství v bytovém družstvu k podání přihlášek. První vlnu zájemců o družstevní bydlení plánuje přijmout do konce ledna t.r. Projekt nových družstevních bytů tak běží podle plánu a počátkem dubna se očekává zahájení výstavby. V současné době čeká na přidělení posledních dvanáct bytů, dosud ve všech kategoriích od 1+kk po 4+kk. Vážní zájemci si však musí pospíšit, protože u některých z nich jsou již registrovány nezávazné rezervace.
 • Úvěrová smlouva uzavřena

  Úvěrová smlouva uzavřena

  Dnes byla Bytovým družstvem Malý Háj VII uzavřena s Českou spořitelnou, a.s. úvěrová smlouva k financování budoucí koupě bytového domu v rámci družstevní bytové výstavby v lokalitě Štěrbohol, resp. Dolních Měcholup. Dojednané podmínky sjednaného úvěru odpovídají očekáváním zakladatelů družstva a jsou dobrým základem pro úspěšnou realizaci celého projektu. V současné době je již rezervováno 60 z celkových 72 družstevních bytů, přičemž SBD Praha registruje navzdory blížícím se vánočním svátkům i novému roku dalších několik zájemců, kteří si vyžádali přehled aktuálně volných bytů v projektu.
 • Bytové družstvo bylo založeno

  Bytové družstvo bylo založeno

  Dnes se za účasti notáře konala ustavující schůze Bytového družstva Malý Háj VII. Jde o bytové družstvo, které je zakládáno v rámci programu družstevní bytové výstavby jako subjekt, pro který SBD Praha organizuje zájemce o členství v družstvu za účelem přidělení vybraných bytů a nebytových prostor v projektu bytového domu v lokalitě Dolních Měcholup. Bytové družstvo Malý Háj VII po svém založení dokončí jednání s bankou o financování budoucí koupě bytového domu pro své členy a uzavře úvěrovou smlouvu. Spolu s tím uzavře i smlouvu o budoucí smlouvě kupní s Euro Park Praha BETA a.s., členem skupiny Finep, která bude investorem výstavby bytového domu a současně budoucím prodávajícím nemovitosti právě založenému bytovému družstvu.
 • 7 týdnů za námi

  7 týdnů za námi

  Sedm týdnů od spuštění rezervací máme prodáno 76 procent bytů. Považujeme to za velký úspěch a zájem o družstevní bydlení nás velice těší.
 • Podepsány čtyři rezervační smlouvy

  Podepsány čtyři rezervační smlouvy

  10 dní po spuštění prezentace projektu na webových stránkách máme již 4 podepsané rezervace. O byty je velký zájem, který nás těší.
 • První rezervovaný byt

  První rezervovaný byt

  Máme první rezervovaný byt velikosti 2+kk o podlahové ploše 54m2 s garáží a sklepem. Máte taky zájem o rezervaci? Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku.
 • Rezervační systém byl spuštěn

  Rezervační systém byl spuštěn

  Dnešního dne byl spuštěn rezervační systém, jehož prostřednictvím se mohou hlásit zájemci o budoucí členství v bytovém družstvu Malý háj VII a současně si rezervovat své vybrané byty a další nebytové prostory.