Rezidenční čtvrť Malý háj

Nově vznikající rezidenční čtvrť Malý háj

mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy je lokalitou, kde hodnota nemovitostí v dalších letech půjde strmě nahoru. A to nejenom díky kombinaci velmi blízké přírody (parky Hrušov a Říčanka a pražské cyklostezky), obchodního centra, bezproblémového napojení na pražský okruh „Jižní spojka“, ale také díky ucelené moderní architektuře. Jako majitele bytu vás jistě v tomto rezedenčním domě potěší možnost si každý den užít balkon, terasu nebo lodžií. A proč si také neužít i nově budované relaxační zóny? Rodiny s dětmi se mohou těšit na moderní a bezpečná dětská hřiště. Oceníte i bezproblémovou dostupnost na MHD, kdy zastávka autobusu je jen 2 minuty chůze a páteřní linka metra (linka A) nebo tramvajové linky do centra jsou dostupné do max. 10 minut. V budoucnu se dopravní obslužnost lokality Malý háj ještě zlepší díky plánované tramvajové trati, která je nyní v projektové přípravě.

Celý projekt se nachází v krásné přírodě 

a zároveň v blízkosti řady služeb včetně nedalekých obchodních center EuroPark a Fashion Arena. Lokalita mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy je tak skvěle vytipována a nově vznikající rezidenční čtvrť Malý háj poskytne svým obyvatelům vedle výhod velkoměsta i spoustu příležitostí ke sportovně relaxačnímu vyžití. Zájemcům o nové bydlení v lokalitě Štěrboholy - Malý háj nabízíme celkem 72 nových bytů od klasických 1+kk (27 m2), přes na trhu nejprodávanější kategorii bytů 2(1)+kk až po prostorné rodinné byty 4+kk o velikosti 119 m2. Naprostou samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst pod domem. A k tomu všemu získáte i nadstandardní záruku 3 let.

Vlastníkem bytového domu bude Bytové družstvo Malý háj VII. V současné době organizuje SBD Praha rezervace budoucího členství v BD Malý háj VII a přidělení vybraného bytu / nebytového prostoru zájemcům o družstevní bydlení. Partnery projektu jsou FINEP a COOP DEVELOPMENT, kteří se podíleli na několika úspěšně dokončených projektech v rámci družstevní bytové výstavby.