Klíčanka

 • Vše nejlepší v Novém roce

  Vše nejlepší v Novém roce

  Přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků v kruhu vašich blízkých. V novém roce hodně zdraví, štěstí a radosti z bydlení v našich nových bytech na Malém Háji, v Milovicích a v Klíčanech

  Tým družstevní bytové výstavby

 • Klíčanka bude dostupnější

  Klíčanka bude dostupnější

  V roce 2023 bude zprovozněna nová tramvajová linka z Kobylis do Zdib. Máme z toho velkou radost, protože pro naše členy družstva se díky tomu urychlí spojení s přímým centrem Prahy.

  Přikládáme odkaz na článek z Pražského deníku.

 • Vánoční akce

  Vánoční akce

  Rezervujte si poslední z volných bytů, uhraďte do konce roku rezervační poplatek a získejte slevu v hodnotě 50 tisíc korun na novou kuchyňskou linku od firmy Siko - kuchyně, řada EASY, minimální hodnota kuchyně 100 tisíc korun. Aktuální nabídka volných bytů ZDE.

 • Co se aktuálně děje v Klíčanech?

  Co se aktuálně děje v Klíčanech?

  V těchto dnech probíhá na projektu Klíčanka kolaudace našich domů, kontrola provedení stavby, dokončovací práce a příprava na předávání bytů novým členům družstva,  které je naplánované na začátek února 2020.

  Máte zájem o některý z volných bytů 3+kk se sklepem a garáží? Přijďte se podívat, budete nadšeni jejich velkorysým prostorovým řešením, nadstandardním vybavením a možnosti rychlého stěhování do vlastního.

 • Další den otevřených dveří

  Další den otevřených dveří

  Zveme všechny zájmce o projekt družstevního bydlení v Klíčanech na další Den otevřených dveří, který pořádáme 2. října 2019 od 14 do 18 hodin. Přijďte se podívat na náš ukázkový byt, seznámit se s lokalitou projektu a zjistit více informací. Jsou zde poslední volné byty za průměrnou cenu 57 tisíc korun/m2.

  Z kapacitních důvodů je potřeba se na tuto akci přihlásit ZDE.

   

 • Družstevní bydlení si můžete dovolit

  Družstevní bydlení si můžete dovolit

  Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovaným získáváním hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba. K pořízení družstevního bytu totiž stačí investovat pouze 10 % z ceny. Zbytek majitelé splácí formou nájmu, který nepřesahuje cenu nájemního bydlení.

  Podívejte se na záznam webináře, kde je vysvětleno, jak funguje družstevní bydlení s případovou studií srovnání družstevního, vlastnického a nájemního bydlení.

   

 • Stačí vám 10% a bydlíte

  Stačí vám 10% a bydlíte

  Ve spolupráci se stavební spořitelnou jsme našli řešení pro ty, kteří nemůžou zaplatit 25% ceny bytu z vlastních zdrojů. Stačí vám pouze 10% na vstupní vklad. Chcete vědět víc, kontaktujte nás.
 • Den otevřených dveří 2

  Den otevřených dveří 2

  Zveme vás na další Den otevřených dveří, který pořádáme na stavbě bytových domů v Klíčanech dne 23.května 2019 od 14 do 18 hodin. Přijďte si prohlínout dokončený vzorový byt velikosti 2+kk a seznámit se  lokalitou projektu.

  Z kapacitních důvodů je potřeba se na tuto akci přihlásit ZDE.

   

 • Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří

  Zveme vás na Den otevřených dveří, který pořádáme na stavbě bytových domů v Klíčanech dne 28. dubna 2019 od 14 do 17 hodin. Seznámíme vás s naším dalším projektem družstevní výstavby a ukážeme vám dokončený vzorový byt velikosti 2+kk.

  Z kapacitních důvodů je potřeba se na tuto akci přihlásit ZDE.

  Přijeďte se podívat, jak se staví váš budoucí domov.

 • Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Družstevní bydlení zažívá renesanci

  Zájem o družstevní bydlení v Česku po dlouhém období stagnace roste. Může za to zejména omezování dostupnosti vlastního bydlení kvůli zdražování hypoték a zpřísňování podmínek pro jejich získání.

  Přečtěte si celý článek na toto téma, ve kterém se vyjadřuje k tématu i předseda představenstva pan Martin Kroh.

 • Zveme vás na besedu na téma družstevní výstavby

  Zveme vás na besedu na téma družstevní výstavby

   Včerejší beseda v Milovicích byla našim týmem vyhodnocena jako úspěšná. Pokud jste ji nestihli, přijďte přístí týden, Dozvíte se od předsedy SBD Praha Mgr. Martina Kroha podrobnosti o právě dokončovaném projektu bytový dům Park Milovice, informace o principech družstevního bydlení, ale také o tom, jak lze získat byt s počáteční investicí již od 300 tis. Kč. 

  Beseda se uskuteční 30. 1. 2019 od 16 hodin v nadaci ABF, Václavské nám. 833/31, Praha 1a je zcela zdarma.

  Vzhledem k omezené kapacitě se v případě zájmu prosím registrujte předem ZDE.

 • Vše nejlepší do nového roku

  Vše nejlepší do nového roku

  Celý náš tým vám přeje v novém roce hodně zdraví, štěstí, lásky a radosti z pracovních i soukromých aktivit. V novém roce pro vás připravujeme další nové projekty družstevního bydlení. Sledujte nás a nepropásněte šanci na pořízení dostupného bydlení pro vás a vaši rodinu.
 • O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  O družstevním bydlení na Svatováclavských slavnostech

  V rámci Svatováclavských slavností proběhlo na Václavském náměstí vystoupení pana předsedy Martina Kroha, který mimo jiné informoval návštěvníky o výhodách družstevního bydlení a seznámil je s našim projektem v Milovicích.

Máte zájem o bližší informace?

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb.
Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za zprávu!
Budeme Vás v brzké době kontaktovat.